Kontakta oss
 
Telefontider:    Må - To 7.30 - 16.00, Fr 7.30-14.30
Besökstider:    Må - To 7.30 - 16.00, Fr 7.30-14.00

Receptionen ligger bredvid skolrestaurangen.
Telefon 08-556 47 800, e-post
 kontakt@friskola.com

Yo hablo español, eres bienvenido si quieres consultar.   
Om du vill ställa frågor på spanska är du välkommen kontakta isabel.duarte@friskola.com



         
Rektor Anna Ramberg
Mobil 070-710 36 93
anna.ramberg@friskola.com
Bitr. rektor Joakim Steinholtz
Mobil 070-760 55 04
joakim.steinholtz@friskola.com


Bitr. rektor Camilla Tenggren
Mobil 070- 710 94 34
camilla.tenggren@friskola.com
                                 

Arbetslagsledare: Charlotte Ahlberg, Palmina Pepelar, Ann Larsson 

 
VD Lars Bondeson
Tfn 070-710 69 01
Ekonomi Ann Porsgaard
Tfn 08-556 47 801
Marko Vastamäki
Mobil 070-710 69 06


 



Skolsyster Lina Silverklippa 
Tfn 08-556 47 810


Kurator Nina Aleksic
Tfn 08-556 47 812
Mobil 070-961 01 23

Kurator Rolla Estaifo
Mobil 070-732 53 81


 



SYV Marcus Karlsson
Mobil 072-156 25 72

SYV Sanharib Shemoun
Mobil 072-156 25 53
sanharib.shemoun@friskola.com          

IT Emelie Bondesson    
Mobil 070-760 77 20
emelie@friskola.com

 





IT Georgios Papadopolus
Mobil 070-710 98 18
georgios.papadopolus@friskola.com
                    

Vaktmästare Ulf Jorring
Mobil 070-710 06 68
ulf.jorring@friskola.com                 

Vaktmästare Joussef Mouna
Mobil 070-799 15 20
 
Lekytor vid Lillkullen

 
Lekplatsen vid Vårbergs IP